Siirt
  14.12.2020
  159

  Binalarda ses ve ısı yalıtımın sağlamak için yapılan izolasyonlar genellikle duvar, çatı, zemin,  çatı katı ve toprak gibi alanlara yapılmaktadır. Yapılacak olan her alanda farklı yalıtım yöntemleri kullanılmaktadır. Son yıllarda yapılan binalarda genellikle izolasyon inşaat halinde yapılmakta iken eviniz ya da iş yerinizde bu tarz bir işleme ihtiyaç duyduğunuz da firmamızla temasa geçebilirsiniz.

   

  İzolasyon Nasıl Yapılır?

   

  Yapılacak olan işlemler her alan için farklılık gösterir. Bulunduğunuz noktada şayet yeryüzündeki yaşanabilecek olan ısı ile ilgili kayıplar var ise burada bodrum katlarına izolasyon yapılması gerekmektedir.  Sıfırdan yapılmış bina dışında kullanılan binalarda dikkat edilecek en büyük özelliklerden bir tanesi binanın yaşı ve ne tarz bir yalıtım uygulanacağıdır. Özellikle binalarda dışarda bulunan kapılar ve pencerele ısı yalıtımları konusunda Siirt izolasyon firmaları arasında ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz uygulama öncesi keşif yapılırken pencere ve kapı bölümlerinde çok dikkatli bir çalışma yapılması gerekmektedir.

   

  İzolasyon Fiyatları

   

  Uygulamalarında daha az maliyetli olması nedeniyle genellikle dış cephe kaplamalarında yani mantolama tekniklerinde Siirt izolasyon tercih edilmektedir. Bir binanın dış cephe kaplamasındaki kullanacak olan ürünlerin maliyeti hem daha düşük hem de daha pratik bir şekilde tamamlanabilmektedir. Günümüzde gerek yakıt masraflarının artması gerekse binalarda çok fazla sayıda daire bulunması ısı ve ses yalıtımlarının yapılmasına ve izolasyona olan tercih edilebilirliği artırmıştır. Kaliteli bir işçilik ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak adına firmamızdan güvenle bu hizmeti alabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Sanat İzolasyon
  Sanat İzolasyon
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?