Niğde
  14.12.2020
  160

   

  İzolasyon,  ortamdan dışarıya ya da dışarıdan ortama enerji akışının engellenmesi işlemine verilen isimdir. Yapılarda kullanılan boru, kanal gibi tesisatlar da yapılması harcanabilecek enerjilerden büyük oranlarda tasarruf edilmesini sağlarlar.  Yüksek sıcaklıktan düşük sıcaklıklara doğru gider ve direncin en az olduğu yer boyunca en fazla ısı akışları olur.  Boru tesisatlarında sıcaklıklar önemli bir yer tutar ortamlardan en yüksek verimlilik için izolasyon ve kaplamalar önemli bir hale gelir.

   

  İzolasyon Avantajları

   

  Niğde İzolasyon olarak bu tip uygulamalarda en ileri teknoloji ve alt yapıyla hazır bulunmaktayız. Viskozitesi yüksek akışkanların transferleri sırasında enerji ve ısı kayıpları oluşur. Bu tip kayıpları en az seviyede tutmak, minimuma indirgemek için yapılacak olan proje çalışmaları, uzun yıllardan oluşan tecrübe ve en yüksek kalite malzemeler ile ve müşteri memnuniyeti referansları ile sizlere hizmet sunmak için hazırız. Şehrimiz üretim açısından ülkemizin önemli şehirlerinde biridir ve her geçen gün her türlü üretim tesisi oluşmaktadır.

   

  İzolasyon Uygulamalarının Önemi

   

  Son dönemlerde üretim tesislerimizdeki en önemli işlemlerden biri de enerji ve ısı kayıplarını en aza indirgemek için Niğde izolasyon firmaları tarafından uygulanmakta olan sistemler olmuştur. Tüm tesislerimiz üretim içerikleri ne olursa olsun maliyetleri minimize edebilmek için yalıtım işlemlerine büyük önem vermektedirler.  Firmamız yukarıda da ifade ettiğimiz gibi uzun yıllardan oluşan tecrübesi içerisine profesyonel meslek grubundan edinilmiş personeli,  yüksek kalite malzemeleri ve projelerini zamanında bitirmek konusundaki önemi ile her zaman en yakınınızdadır.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Sanat İzolasyon
  Sanat İzolasyon
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?