Malatya
  13.12.2020
  134

   

  Yapıların iç ve dış cephesinde barındırdıkları sıcak, su, nem, es ve yüksek soğuğa karşı korumak için alınan her türlü tedbir ve uygulamalara izolasyon adı verilmektedir. İzolasyon firması olarak bu uygulamayı en iyi ve profesyonel bir şekilde binalarına uygulamaktayız. Yapıların hem iç hem de dış cephesini sesi, ısı, yangın v su ve nemden koruyan yalıtım malzemeleri çok çeşitlidir.

   İzolasyon Uygulamasının Binaya Kazandırdıkları

     Malatya İzolasyon ve şirketleri tarafında büyük bir titizlikle yapılan izolasyon uygulamaları   binanın daha uzun ömürlü olmasını sağlamasını yanı sıra iç cephesine ise daha konforlu gürültüden uzak çağdaş ve modern bir yalama alanı sağlamaktadır.  Ayrıca ısı ses, su ve yangın izolasyon uygulamalarında hava kirliliği önlenir, enerji tasarrufu sağlanmaktadır.   İzolasyonlu bir insanın izolasyon yapılmayan binaya göre %30 daha az enerji harcadığı tespit edilmiştir.

  İzolasyon Uygulaması Nasıl Yapılır?

  Malatya İzolasyon firmaları tarafından büyük bir ustalıkla yapılan izolasyon uygulaması teknik bilgi isteyen bir iştir. Bu nedenle bu alanda bilgisi olmayanları yapması mümkün değildir. Profesyonel çalışmalar ile yapılan izolasyon uygulaması ömürlüktür. Yaklaşık binayı 30 ile 50 yıl kadar korur.  Bilgi ve tecrübenin önemli olduğu bu uygulamada kullanılacak malzemenin kalitesi de çok önemlidir. Aynı zamanda işçiliği doğru yapılması gerekir. Örneğin; izolasyon uygulamalarında yapılan en büyü hatalardan birisi ısının genellikle çatı ve pencereden kaybolduğunu düşünülerek sadece pencere ve çatılara izolasyon uygulaması yapılmaktadır. Ancak binanın tamamına yapılması daha sağlıklı ve garantili olur.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Sanat İzolasyon
  Sanat İzolasyon
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?