Bitlis
  11.12.2020
  129

  Ses İle ilgili yalıtımlar, su geçirgenliği ile ilgili yapılan yalıtımlar, ve ısıyı korumak için yapılan işlemler uygulamalar içerisinde en çok karşımıza çıkan türlerdir. Kullanılacak olan uygulama ürünlerinde basıncı yüksek olan özel donanımlı teknik içerikli ürünler ön plana çıkmaktadır. İzolasyon yapılacak olan mekanın özellikleri doğrultusunda köpük tarzı maddelerle yapılan Bitlis izolasyon uygulamaları bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir.

   

  İzolasyon Faydaları

  Bina dışında yapılacak olan izolasyon işlemlerinde mevsimsel farklılıklar gözetmeksizin kışın soğukdan yazın ise sıcaktan binanın korunmasına avantaj sağlar. Çatılarda ve pencere kenarlarında yapılacak olan izolasyonlar ise bölgenin ömrünü uzatır ve çürümeye karşı önlem almış olunur. İnşaat esnasında kullanılan demirlerde paslanma süresini uzatan izolasyon ile ilgili olarak yanıcılık özelliğinin az olması nedeniyle yangına karşı bir önlem olarak da düşünebilmekteyiz. Ayrıca iç ya da dış duvarlarda yapılacak olan yalıtım malzemeleri böceklenmenin de önüne geçer.

   

  İzolasyon Avantajları

  Bina duvarlarının terlemesi nenem almasına ve rutubet oluşmasına bununla birlikte küf oluşumunu engellenmesine fayda sağlar. Yapılacak olan Bitlis izolasyon firmaları kaliteli bir işçilik ve profesyonel ellerden çıkan uygulamalarda kullanılan malzemelerin kalitesi de dayanıklılık anlamında önemlidir. Zemin yalıtımlarında genellikle mebran ya da ziftli kağıt denilen su yalıtımı malzemeleri kullanılır. Özellikle zeminde yapılacak işlemlerde sorunların tamamı ile çözülebilmesi adına ekstra ürün ve işlem uygulaması gerekmektedir.  Bu konuda deneyimli ekibimizle profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Sanat İzolasyon
  Sanat İzolasyon
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?