Artvin
  11.12.2020
  127

  Artvin izolasyon hem daha gürültüsüz binalar hem de kış aylarında daha sıcak evler sağlamak için yalıtım işlemlerini uyguluyor. Yalıtımlar ısı ve ses şeklinde olabiliyor ve binanın durumuna göre farklı şekillerde yapılabiliyor. ısı yalıtımı, ses yalıtımı, tesisat yalıtımı gibi farklı yalıtım çeşitlerinden yararlanarak daha sağlıklı, güvenli ve konforlu alanlar yaratılıyor.

  İzolasyon Neden Yapılır?

  Artvin izolasyon firmaları kış aylarında daha sıcak, yaz aylarında ise daha serin evlerde oturabilmek için izolasyon işlemlerini yaparken kaliteli malzemeler kullanıyor. Özellikle strafor köpük kullanılan izolasyon işlemleri, ısı kaybını önlemek için yapılıyor. Bunun yanında dış yüzeye yapılan yalıtım sayesinde binanın dış etkilerden korunarak uzun süre ayakta kalması sağlanmış oluyor. Ses yalıtımları ile de özellikle trafiğin yoğun olduğu işlek caddelerde oturan kişiler trafik gürültüsünden kurtarılıyor. İçerideki sesin dışarıya, dışarıdaki sesin de içeriyi girmesini önleyen ses yalıtımları sayesinde daha konforlu ortamlar sağlanıyor.

  İzolasyon Çeşitleri

  İzolasyon işlemleri farklı şekillerde ve farklı alanlarda yapılabiliyor. Özellikle ısı kaybını önlemek için yapılan yalıtımlar çatı, pencere ve dış yüzeyler gibi yerlerde yapılıyor. Ses ve tesisat yalıtımları da insan sağlığı için bazı binalarda uygulanıyor. Tesisat yalıtımı bir binanın harcadığı enerjiyi azaltıyor ve bu tesisatlar sayesinde binalar daha kolay ısınıp soğuyabiliyor. Yangınların engellenmesi için de yangın yalıtımı yapan firmamız izolasyon işlemlerini alanında uzman kişilerle profesyonel şekilde tamamlıyor.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Sanat İzolasyon
  Sanat İzolasyon
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?