Ağrı
  11.12.2020
  114

  Ağrı izolasyon uygulamaları ile binalarda ısıtma ve soğutma giderlerinin azaltılmasının yanında sera etkisi yapan gaz salınımları da azaltılmış olacaktır. Konutların sağlıklı ve konforlu olabilmesi için yalıtım uygulamaları ağrı izolasyon firmaları tarafından yapılıyor. Isı izolasyonları ses, ısı, su ve yangın gibi etkileri kontrol edebilmek amacıyla kullanılabiliyor.

  İzolasyon Neden Yapılır?

  İzolasyon hem tasarruf için hem de ısı kaybını önleyebilmek için yaptırılır. Tasarruf için yapılan ısı izolasyonlarında yalıtım sistemi sayesinde yakıt tasarrufu sağlanmış olur. Yapılan bu tasarruf ile izolasyonun maliyeti ortalama 3 yılda karşılanmış olur. Isı izolasyonu her mevsim ekonomiye katkı sağlar. Aynı zamanda ev sahipleri evlerine yaptırdıkları ısı izolasyonu sayesinde evlerini daha kolay kiraya verebilir veya daha kolay satabilir.

  İzolasyon Çeşitleri

  İzolasyon çeşitlerinden dış cepheye yapılan izolasyonlar genellikle ısı kaybını önlemek ve binayı dış etkilere karşı korumak için uygulanır. Çatı izolasyonlarının yapılması ise çatıların özelliklerine ve kullanım amaçlarına göre farklı şekillerde yapılır. Binanın dışında bulunan çatıda yalıtılması gerekenler su/buhar, ışı/radyasyon, ses ve ısı olarak sayılabilir. Pencere izolasyonları ise saydam bir yapı olan pencerelerin ısı kaybı yaratmasına engel olabilmek için uygulanır. Özellikle çift camlı evlerde daha fazla olan ısı kayıpları ev sahiplerine hem maliyet yaratıyor hem de kışın evlerin daha soğuk olmasına sebep olabiliyor. İzolasyon firmamız kadrosu ve kaliteli malzemeleriyle hizmetinizde olup memnuniyetinizi kazanmak için çalışmaktadır.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Sanat İzolasyon
  Sanat İzolasyon
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?