Afyonkarahisar

  Afyonkarahisar
  11.12.2020
  122

  Afyonkarahisar izolasyon firmaları binalarda yaptığı ısı ve ses yalıtımı sayesinde tasarruf sağlamasının yanında konforlu bir ortam da sağlıyor. İzolasyonlar ısı, su, ses, su buhar difüzyonu ve yangın durumlarında kontrol ve denetimi sağlayabilmek için yapılabilir. İzolasyon yapılan binalarda ısıtma ve soğutma giderleri azaltılır ve böylece enerjiden tasarruf edilmiş olunur. Kış aylarında soğuk havanın içeriye girmesini, yaz aylarında da sıcak havanın içeriyi daha da ısıtmasını engellemek amacıyla kullanılan izolasyon, dışarıdaki sesin de içeriden duyulmasını engelleyerek gürültüyü önler.

  İzolasyon Neden Tercih Edilir?

  İzolasyon, tasarruf amacıyla kullanılabildiği gibi daha konforlu ve güvenli bir evde oturabilmek için de kullanılıyor. ısı ve ses yalıtımı dışında kullanıldığı binayı dış etkilere karşı koruyarak uzun yıllar binanın ayakta kalmasını sağlayan izolasyon işlemleri genellikle dış duvarlar üzerinde yapılıyor. Özel olarak izolasyon yapılmasının sebebi en fazla ısı kaybının zeminlerde olması ve bu zeminlerde kullanılan malzemelerin genellikle ahşap veya beton olmasıdır.

  İzolasyon Çeşitleri

  Afyonkarahisar izolasyon birçok farklı çeşitte izolasyon hizmeti sunuyor. Duvar, çatı, çatı katı, toprak ve zemine yapılabiliyor. Isı yalıtımı yapılırken duvar ve zeminler önem arz eder. İzolasyon yapılacak olan bölgenin iç ve dış yüzeylerine ısı yalıtım levhaları yerleştirilir. Bu ısı yalıtım levhaları sayesinde evlerinizin içerisine sıcak ve soğuk havanın girmesi önlenerek ısı kaybı önlenmiş olur. Özel izolasyon önlemleri gerektiren izolasyon çeşidi ise zeminlere yapılan izolasyondur. İzolasyon firmamız uzman çalışanlarıyla profesyonel bir izolasyon hizmeti sunuyor. Bu sayede müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli bir işçilik hizmeti veriyoruz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Sanat İzolasyon
  Sanat İzolasyon
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?